Akademia Dechra 

Ucz się gdzie chcesz i kiedy chcesz


Wspieramy Cię w podnoszeniu kwalifikacji i podążaniu za informacjami o najnowszych odkryciach, zapewniając darmowy dostęp do aktualnej wiedzy weterynaryjnej. Ponieważ lepsza opieka weterynaryjna zaczyna się od Ciebie.

Wychodzimy naprzeciw potrzebom rozwoju w obliczu nieustannie zmieniającego się świata medycyny i opieki weterynaryjnej. Dzięki bliskiej współpracy ze światowej sławy specjalistami, opracowaliśmy szeroką gamę materiałów edukacyjnych, które są nieocenioną pomocą w zdobyciu wiedzy, doświadczenia i umiejętności niezbędnych do osiągania sukcesów w zawodzie lekarza weterynarii.

W Akademii Dechra znajdziesz najnowsze doniesienia z zakresu medycyny weterynaryjnej. Nasze zasoby szkoleniowe obejmują wiele obszarów tematycznych, w tym diagnostykę, leczenie, monitorowanie chorób, najlepsze praktyki w branży i wiele, wiele więcej. 

Po ukończeniu modułu można pobrać certyfikat potwierdzający zakończenie szkolenia internetowego, a część z nich uprawnia Cię do uzyskania punktów edukacyjnych!

 

Główne zalety Akademii Dechra

Akademia Dechra oferuje szeroką gamę kursów, z których korzystają tysiące lekarzy weterynarii. Dlaczego?

  • Zaktualizowane, interaktywne treści edukacyjne, stawiające nowe wyzwania w nauce.

  • Dostęp zawsze i wszędzie: materiały w naszej Akademii możesz przeglądać w dowolnym momencie na każdym urządzeniu (stacjonarnym i mobilnym).

  • Doskonałe opinie użytkowników: lekarze weterynarii są bardzo zadowoleni z możliwości rozwoju jakie  zapewnia Akademia Dechra. 98% użytkowników twierdzi, że poszerzyli swoją wiedzę, a 99% jest pewna, że zdobytą wiedzę zastosuje w swojej praktyce zawodowej*.

Lepsza opieka weterynaryjna – wszystko w Twoich rękach.

Dobra wiadomość jest taka, że jeżeli założyłeś już konto na naszej stronie, automatycznie stajesz się członkiem Akademii Dechra. Do zalogowania się możesz użyć tych samych danych. 

Zaakceptowanie nowego konta może trwać do 2 dni roboczych, ponieważ strona przeznaczona jest wyłącznie dla lekarzy weterynarii i konto musi zostać zweryfikowane. 

*Wewnętrzny raport z ankiety przeprowadzonej w 2019 roku

 

keyboard_arrow_up