Kompendium wiedzy dla lekarzy już jest

wtorek, 2 sierpnia 2022

Nie masz czasu wytłumaczyć opiekunowi pacjenta czym jest choroba Addisona? Nie pamiętasz jak wygląda protokół PVC w zespole Cushinga?

Nie masz czasu wytłumaczyć opiekunowi pacjenta czym jest choroba Addisona?

Nie pamiętasz jak wygląda protokół PVC w zespole Cushinga?

Wiemy, jak ciężka jest Twoja praca i jak wiele chorób trzeba mieć w głowie. Dlatego też stworzyliśmy „Kompendium wiedzy” oraz „Poradnik dla opiekuna”, aby wesprzeć Cię w codziennej praktyce.

„Kompendium wiedzy” to miejsce dla lekarzy weterynarii, w którym zgromadzone są informacje dotyczące chorób zwierząt towarzyszących i naszych produktów. Odnajdziesz tutaj liczne materiały dodatkowe do utrwalenia wiedzy.

„Poradnik dla opiekuna” to strona, która ma celu wsparcie Ciebie w rozmowie z właścicielami zwierząt. Zawiera rzetelne informacje dotyczące wielu zaburzeń i chorób, które możesz polecić do przeczytania swoim klientom.

Sprawdź strony dla Ciebie:

Kompendium wiedzy

Poradnik dla opiekuna

Łatwym sposobem dotarcia do opiekunów zwierząt i posiadania wiedzy na wyciągnięcie smartfona są naklejki adhezyjne (nie brudzą powierzchni) z kodem QR, który odsyła do odpowiedniej strony. Jeśli chciałbyś otrzymać taką naklejkę (zarówno z linkiem dla lekarzy, jak i dla opiekunów zwierząt), skontaktuj się z naszym przedstawicielem lub napisz do nas na info.pl@dechra.com.

PS. Już wiemy od lekarzy, że naklejki z poradnikiem najlepiej sprawdzają się w poczekalni

keyboard_arrow_up