Dechra - kim jesteśmy?

Dechra to międzynarodowa, specjalistyczna firma działająca w branży leków weterynaryjnych i powiązanych produktów. Wiedza i doświadczenie umożliwia nam opracowywanie wysokiej jakości produktów dedykowanych lekarzom weterynarii. Naszym celem jest zrównoważona poprawa zdrowia i dobrostanu zwierząt.  

Wspólna perspektywa – The Veterinary Perspective


Nieustannie się rozwijamy, ponieważ pragniemy dotrzymywać kroku w wyzwaniach, z którymi mierzą się lekarze weterynarii. Zapewniamy szkolenia, wsparcie i informacje, które pomagają dbać o zdrowie zwierząt. Dzielimy się wiedzą, aby ułatwiać lekarzom weterynarii komunikowanie się z opiekunami i hodowcami. Ta perspektywa sprawia, że jesteśmy preferowanym dostawcą produktów weterynaryjnych. Zrozumienie klientów jest integralną częścią naszego modelu biznesowego. Staramy się zapewniać lekarzom weterynarii wszystko, czego potrzebują – począwszy od opartych na dowodach metod leczenia, aż po wiedzę na temat rzadszych chorób. Stawiając na rozwój, nie chcemy być jedynie producentem leków dla zwierząt. Chcemy być producentem leków, patrzącym z tej samej perspektywy, co nasi partnerzy – lekarze weterynarii. 

Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z filmem promocyjnym:


place

Aby znaleźć dane kontaktowe dowolnego biura Dechra na całym świecie, po prostu wybierz jedną z lokalizacji wyświetlonych na mapie. Powiększ, aby zobaczyć biura, które są bliżej siebie.

 
keyboard_arrow_up