Przejęcie Dechra przez EQT i AIDA zakończone sukcesem, co oznacza nowy rozdział w ewolucji spółki

piątek, 19 stycznia 2024

Firma Dechra, wiodący gracz w branży farmaceutycznej dla zwierząt, ogłosiła pomyślne zakończenie przejęcia firmy przez EQT i AIDA.

Pozostając w swoim zaangażowaniu w rozwój, produkcję i sprzedaż wysokiej jakości produktów dla zwierząt, Dechra zapewnia swoich klientów i interesariuszy, że jej zaangażowanie w zapewnienie wysokiego poziomu obsługi i wsparcia technicznego pozostaje bez zmian.

Przejęcie rozpoczyna nową erę dla firmy poprzez udostępnienie dodatkowego kapitału, napływ nowych kompetencji i dostęp do zasobów biznesowych na całym świecie. Te strategiczne korzyści pozwolą przyspieszyć innowacje oraz wzrost, zapewniając solidną  i pomyślną przyszłość wszystkim zaangażowanym stronom.

Co ważne, transformacja własnościowa ma być płynna, co oznacza dla klientów, partnerów i współpracowników, że działalność biznesowa Dechra będzie kontynuowana bez żadnych zakłóceń. Firma pozostaje zaangażowana w dostarczanie najwyższej jakości produktów i usług.

Kompleksowy przegląd przeprowadzony w ciągu ostatnich kilku miesięcy przez globalne organy antymonopolowe i regulacyjne, w tym Europejską Komisję Konkurencji, zakończył się jednogłośną zgodą na przejęcie firmy przez EQT i AIDA.  

Wkraczając w nowy, ekscytujący etap, firma Dechra wyraża wdzięczność za zaufanie
i wsparcie, jakie otrzymała od klientów, partnerów oraz interesariuszy w trakcie swojej działalności. Zespół kierowniczy jest entuzjastycznie nastawiony do możliwości, które stoją przed firmą i jest oddany dostarczaniu wartości oraz innowacji w sektorze farmaceutycznym dla zwierząt.

Zapytania:

Piotr Michałowski, dyrektor krajowy

Tel: 723 555 661

Email: info.pl@dechra.com

www.dechra.pl

 

keyboard_arrow_up